2519392

Hayattaki en önemli şey nedir?

Para? İş? Mutluluk? Hiç biri değil. Hayattaki en önemli şey tercihlerimizdir. Eduventure olarak bir insanın hayatında doğru yol göstericisinin ve yaptığı tercihlerinin ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bir çok farklı ülkede yaşamış, uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile birlikte Eduventure olarak sizlere Türkiye’de ve dünyada en gerçekçi yurtdışı eğitim danışmanlığı ve kariyer danışmanlığı hizmetini vermek için yola çıktık. İstanbul’da ve Londra’da ki ofislerimiz ve bir çok Avrupa ülkesindeki temsilciliğimiz ile size ailenizden daha yakınız.

7.5 milyar nüfuslu bir ülkenin vatandaşı olmak artık çok kolay. Yurtdışında eğitim ile sizde bir dünya vatandaşı olabilirsiniz. YÖK denkliği olan, dünya sıralamasında çok iyi yerlerde yer alan bir çok Avrupa ülkesinde kaliteli bir eğitim alarak hayatınızın kapılarını dünyaya açabilirsiniz.

İngiltere’nin en iyi dil okullarının kayıt ofisiyiz Ücretsiz danışmanlık ve kayıt için önce bize başvurun.

Biz Kimiz?

Eduventure yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak globalleşen dünyada, dünya vatandaşı olmanın önemini çok iyi biliyoruz. Her yıl QS ranking’in yayınladığı “Dünyanın en iyi üniversiteleri” listesininde en iyi sıralamada yer alan ve YÖK denkliği olan bir çok üniversitenin kayıt ofisi olarak öğrencilerimize en doğru tercihi yapmaları konusunda yol gösteriyor ve eğitim hayatları boyunca yanlarında oluyoruz. 

Vizyonumuz

Milli ve manevi değerlere bağlı, toplumsal değerleri benimseyen, çağdaş, bilimsel düşünmeye önem vererek yorumlayabilen, iletişime açık, ruh sağlığı ve gelişimi iyi olan pozitif bilimi ve sosyal bilimleri birlikte sentezleyen, iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum oluşturmaktır.

Misyonumuz

Yurtdışında eğitim almak amacıyla bizimle irtibata geçen öğrencilerin karar aşamalarında yanında olmak, danışmanlık yapmak, net bilgiye ve doğruya ulaşabilmelerini sağlamak, yurtdışı eğitim ile ilgili kayıt, vize, bilet ve konaklama rezervasyonlarını yapmak ve yönetmek.

0